Biuro

PLAN-Biuro Architektoniczne

jest firmą wykonującą projekty w zakresie budownictwa jedno i wielorodzinnego, przemysłowego oraz użyteczności publicznej.

Biuro prowadzi działalność w zakresie projektowania budynków i obiektów kubaturowych i zagadnień inwestycji urbanistycznych.

Podejmujemy się kompleksowych, wielobranżowych działań projektowych, począwszy od opracowania koncepcji poprzez projekt budowlany, wykonawczy aż po nadzór autorski. Współdziałamy w przygotowaniu materiałów przetargowych i negocjacjach z firmami wykonawczymi. W trakcie realizacji inwestycji współpracujemy z inwestorem w zakresie zgodności z wykonanym projektem, umożliwiając również stosowanie innych rozwiązań zamiennych niezbędnych do właściwego przekazania obiektu do użytkowania.

Realizacja dużych zadań projektowych możliwa jest dzięki tworzeniu profesjonalnego i spójnego zespołu projektantów oraz stałej współpracy z renomowanymi branżowymi biurami inżynierskimi. Doświadczenie wsparte jest młodością poprzez udział studentów w pracach projektowych biura.

Działalność projektowa prowadzona jest od roku 1983, początkowo w firmach Inwestprojekt Tarnów i Tais Tarnów. Biuro pod obecną nazwą, jako PLAN-Biuro Architektoniczne rozpoczęło swoją działalność 13.01.1993 r.

Założycielem firmy jest architekt Bogusław Tworzydło, którego wieloletnie doświadczenie zawodowe, zdobyte również przy współpracy z partnerskimi biurami architektonicznymi, przyczyniło się do stworzenia solidnych podstaw pozwalając, aby biuro architektoniczne z sukcesami mogło podejmować w dalszym ciągu tematy projektowe z zakresu architektury.

Doświadczony zespół projektowy gwarantuje wykonanie dokumentacji zgodnej z warunkami technicznymi a także z szerokim wachlarzem wymagań budowlanych, formalnych i estetycznych przyszłych inwestorów.

Firma aktywnie działa nie tylko na lokalnym rynku, lecz również posiada wiele realizacji w całej Polsce.

Dokumentacja opracowywana jest w licencjonowanym oprogramowaniu graficznych Graphisoft Archicad, Artlantis 5, Photoshop , i Archi.Tech PC

Wizyta w naszym biurze pozwoli określić optymalne rozwiązania przyszłego projektu. Dotyczy to między innymi oszacowania kosztów realizacji inwestycji oraz określenia optymalnych rozwiązań w zakresie wykorzystania terenu, powierzchni zabudowy, oddziaływania inwestycji na inny obszar i środowisko. Wykonywane projekty ukażą w lepszej formie funkcjonalnej i wyrazie estetycznym Wasze przyszłe zamierzenia projektowe i inwestycyjne

Zapraszamy

właściciel firmy: mgr inż. architekt Bogusław Tworzydło

  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej

  • nr ew. UAN 8346/75/85

  • przynależność do Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów  nr MP-0609.

 

Zespół

Nasz zespół projektowy składa się z doświadczonych projektantów architektów jak i pełnych zapału młodych architektów absolwentów i asystentów. Pod kierownictwem głównego architekta Bogusława Tworzydło jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Od początku do samego końca, elastycznie i mądrze zarządzamy całym procesem inwestycyjnym. Wszyscy pracujemy z pasją i nie boimy się nowych wyzwań.  Dowodem wysokiej, jakości naszych działań są referencje  oraz uznanie klientów i władz lokalnych.